Heimon kala

LOODUSLIKULT KASVATATUD MAITSEV KALA

Heimon Kala tooted valmivad siinsamas Saaremaal, moodsas mereäärses tootmiskompleksis Vätta poolsaare kadakate keskel.

Puhtast ja värskest toorainest valmistame klassikalisi õrnsoola ja -suitsuforelli viile, laste lemmikuid forellikotlette ja -palle, pidulikumaks puhuks leiad meie tootevalikust viilutatud siiafilee ja forellimarja.

Heimon Kala tootepakendites kasutame keskkonnasõbralikke materjale - kile ja plastik on suures osas asendatud papi ja puidumassiga. Investeeringud tänapäevastesse pakkemasinatesse ja päikeseenergia kasutamisse aitavad meil seda kõike saavutada. Lähtume kogu tootmisahela vältel jätkusuutliku tegevuse põhimõtetest.

KALAKASVANDUSED

Valdav osa meie toodetavast kalast pärineb meie enda forellikasvandustest Saaremaalt, Soomest Turu arhipelaagist ja Rootsist.
Muu kalatooraine - peamiselt lõhe, siia, heeringa ja räime ostame Soomest ja Skandinaaviast. Oma kasvanduste suurimaks eeliseks on see, et suudame kala väga kiiresti töötlemisse võtta ning tagada selle abil, et Sinu toidulauale jõuab võimalikult värske ja kvaliteetne toode.

Kasvatame, töötleme ja müüme ise oma kala, seega saame alati kindlad olla, kus meie kalad on kasvanud ning millega toidetud.

Kasvu ajal toidetakse forelle keskkonnasõbraliku kalasöödaga, milles on kõrgendatud omega-3 rasvhapete sisaldus.

Tänu headele kasvutingimustele, vitamiiniga rikastatud toidule ja probiootikumidele ei ole Veere kalakasvanduses esinenud haigusi ja kaladele ei ole antud antibiootikume.

MEIE TUNNEME KALA

Meie eelis on pidev tootearendus ja pikaajaline kogemus kalatoodete turul.
Uued maitsed ja valmistusviisid on olulised, kuid samaväärselt ka ajatu klassika nagu näiteks Forellimari.

Heimon Kala tooted on olnud soomlaste toidulaual olnud enam kui 30 aastat.

Heimon Kala on Soomes 3 suurema kalatoodete brändi hulgas. 2018. aasta sügisest on need mõnusad maitsed müügil ka Eesti kaubandusvõrgus suuremates jaekaupluste kettides.

Ohutuse ja kõrge kvaliteedi tagamiseks on Saaremaa kalatööstuses kohapeal olemas ka oma labor, mis kontrollib regulaarselt mikrobioloogilisi näitajaid nii tooraines, pooltoodetes kui ka valmistoodetes.

Lisaks kontrollitakse PRFoodsi kalatooteid ka akrediteeritud välilaborites.

Seega tänu looduslikele kasvutingimustele, heale tervisele ja rangele kontrollile, võib Heimon Kala forelli värskuses ja kvaliteedis alati kindel olla.

Järgime oma kalatoodete valmistamisel sektori rangemaid kvaliteedistandardeid. Meil on juba 2011. aastast kasutusel toiduohutussertifikaadi ISO 22000 eeskirjad ning 2018. aastast ka BRC sertifikaat. Lisaks meie enda tehasele peame BRC sertifikaadi kohaselt kõrgeid nõudmisi järgima ja kontrollima ka oma tarnijate ja hankijate puhul. Tänu BRC sertifikaadile usaldavad meie toodangut kliendid ja edasimüüjad üle maailma.

To Top